
Edelstenen en kristallen komen in verschillende kleuren en vormen. Soms wil je gewoon meerdere stenen met elkaar combineren, maar is het aankopen van 3 of meer strengen gelijk een hele uitgave. Daar hebben we een oplossing op bedacht: steengoede combinaties. Combinaties van 3 of meer edelsteen kralen bij elkaar in een handige herbruikbare verpakking. De inhoud van de verpakking is vergelijkbaar met ongeveer 1 'normale' streng.
Deze combinatie bestaat uit:
Zonnesteen
Vreugde | Vertrouwen | Transformatie
Zonnesteen verhoogt je intuite en stimuleert het zelfgenezend vermogen. Maakt de aura en chakra's schoon en geeft energie. Brengt geluk en levensvreugde.
Afrikaans turkoois
Kracht | Transformatie
Afrikaans turkoois geeft je de kracht om te veranderen. Brengt positiviteit en kalmte. Moedigt een open geest aan.
Lapis Lazuli
Vrede | Concentratie | Innerlijke waarheid
Lapis Lazuli brengt diepe vrede, verbetert de concentratie en focus. Moedigt zelfbewustzijn, zelfkennis en zelfvertrouwen aan. Maakt zelfexpressie mogelijk en onthult de innerlijke waarheid.
De kralen worden geleverd in een brievenbus geschikt kunststof doosje van ca. 4,5x4,5x2cm.
Aantal kralen en rijggat:
6mm: 59 kralen, 1mm
8mm: 42 kralen, 1mm
Artikelnummer: E99-2518
SKU: T3-155/A